ELKO Trading - přesně zaměřený velkoobchod

en
Uvodní stránka / Velkoobchod / Profil firmy

E-shop WeBLINE


ELKO na FACEBOOKU

ANKETA

Jaký používáte strom v eshopu?
Dle značky zboží 25% (337)
Dle druhu zboží 54% (717)
Používám pouze pole NAJÍT 21% (275)

PODPORA

NOVINKY

VÝHODNÝ NÁKUP

Kdo je ELKO TRADING, spol. s r.o.

Společnost ELKO TRADING, spol. s.r.o. (dále jen ELKO) je obchodní a velkoobchodní firma, řadící se mezi nejvýznamnější distributory a dovozce působící na trhu ICT od roku 1994. Je významným importérem a distributorem v oblasti výpočetní techniky, spotřební elektroniky a sortimentu hraček a největším importérem a distributorem navigační techniky. Mezi typické zákazníky ELKO TRADING patří jak lokální partneři tak i nejvýznamnější distributoři, importéři, velkoobchodní firmy a téměř všechny významné hypermarketové řetězce jak v ČR tak v SR.

Sídlo a centrála společnosti se nachází v Brně v novém ELKO TRADING CENTRU (červen 2006). Zde se nachází hlavní sklady (8 000m2) a kancelářské prostory (700m2). Společnost má vlastní pobočky v Kutné Hoře a ve Frýdku Místku. Za dobu svého působení na trhu si ELKO vybudovalo širokou síť zákazníků. V současné době společnost zaměstnává okolo 40 zaměstnanců, kteří mají bohaté profesní zkušenosti v obchodní činnosti za více jak dvě desítky let působení firmy na trhu.

Hlavní produktové zaměření firmy:

Společnost ELKO je významným distributorem a dodavatelem následujících produktů, ve kterých se řadí mezi první tři největší dodavatele v ČR a SR:
- Auto-hifi elektronika
- Malé domácí spotřebiče, bílá a černá technika, domácí elektronika
- Spotřební elektronika
- GPS navigace
- Mobilní telefony
- Networking
- Výpočetní technika (příslušenství, herní zařízení, multimedia, komponenty)
- Hračky a produkty pro zábavu

Strategie firmy

Cílem je poskytnout všem svým zákazníkům služby na vysoce profesionální a odborné úrovni v oblasti prodeje služeb, ale také v marketingové, logistické a servisní podpoře.
Snaží se být vždy o krok vpřed a nabídnout vždy něco navíc. V současné době nabízí společnost ELKO svým zákazníkům velkou řadu benefitů při vzájemné spolupráci.
Společnost ELKO se řídí heslem 'Nesnažíme se našim zákazníkům zboží prodávat, ale snažíme se jim jej pomoci nakupovat'.

Benefity ze spolupráce s firmou ELKO
- možnost osobních odběrů v sídle firmy
- dodávky v rámci celé ČR do druhého pracovního dne
- dodávky v rámci Brna do 4 hodin od objednání
- dodávky v rámci celého Slovenska do druhého pracovního dne
- dodávky v rámci celé EU do 1-3 dnů
- dodávky přímo z výrobních závodů výrobců do jakéhokoliv cílového místa v Evropě
- možnost objednání zboží přes obchodníka: pondělí až čtvrtek do 18:00, v pátek do 17:00
- možnost objednání zboží pomocí e-shopu WeBLINE (nonstop servis - 24 hodin denně, 365 dní v roce)
- možnost objednání zboží a jeho samofakturaci přes e-shop WeBLINE v pondělí až čtvrtek do 17:30, v pátek do 16:30, s dodávkou zboží do druhého pracovního dne
- možnost automatického zasílání ceníků a informací
- možnost sledovat stav reklamace, plateb, objednávek, objednaných mailingů a marketingového fondu v systému WeBLINE

Nadstandardní služby pro naše partnery

V rámci podpory prodeje a zefektivnění pracovních procesů jak na straně firmy ELKO TRADING tak i na straně zákazníka, nabízíme ucelenou škálu možností elektronického obchodování, které tak dává vztahům s našimi partnery zcela novou dimenzi.

WeBLINE - je ucelený objednávkový systém, kde kromě objednávek může partner kontrolovat stav dokladů, faktur, dodacích listů, marketingového konta, zadávání a vyřizování reklamací. Tato služba je dostupná 24/7/365.

WeBLINE samofakturace - každý partner má možnost provést samovyfakturování své objednávky do 17:30 (v pátek do 16:30) se zárukou dodání do druhého dne. 

InterLINE - obdoba WeBLINE, která je však řešena tzv. interní cestou, kdy data z informačního systému ELKO TRADING jsou místo do webového rozhraní ehopu přenášeny přímo do informačního systému zákazníka. Informujte se na možnost propojení u svého obchodníka.

ELKO TRADING, spol. s r.o., info@elko.cz,     Zajímavé odkazy:   WeBLINE ,   Tutty